629 gösterim
2,52 viral puan

Paris'te Korkunç patlama

Fransa'nın başkenti Paris'te meydana gelen patlama paniğe neden oldu. Terör saldırısı olduğu zannedilen patlamanın doğalgaz kaynaklı olduğu öğrenildi.
ErenGünay 12.01.2019 saat 15:55
 1. Fransa'nın başkenti Paris'te şiddetli patlama

  Fransa polisi, başkent Paris’te bir patlama olduğunu ve ilk belirlemelere göre 15 kişinin yaralandığını söyledi. Yerel medyada, bir fırında meydana gelen patlama sonrası, çevre dükkanlarda hasar oluştuğu, patlamaya neyin neden olduğu kesin olarak henüz bilinmediği bildirildi. Fakat patlamanın gaz sızıntısından kaynaklanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

  CNN Türk Paris Temsilcisi Arzu Çakır Morin, Paris’te meydana gelen patlamayla ilgili son bilgileri paylaştı. Morin, ikinci bir patlama tehlikesinin halen sürdüğünü ve şiddetli patlama nedeniyle 15 kişinin de yaralandığını aktardı. Patlamayla ilgili son bilgiler şöyle:

  “Bir ekmek fırınında patlama gerçekleşti. Patlamanın gaz kaçağından kaynaklandığı belirtiliyor. Terör saldırısı korkusu yaşandı. Daha sonra bunun bir ekmek fırınında meydana gelmesi nedeniyle kaza kaynaklı olduğu belirtiliyor. İtfaiye görevlileri olay yerinde müdahalelerde bulunuyor.

  İlk gelen bilgilere göre 15 yaralı olduğu bildirildi. Halen gaz kaçağı tehlikesi devam ediyor. Patlamanın yenilenebileceği korkusu var. Patlamanın şiddetiyle cadde üzerindeki otomobil ve evlerde büyük hasar var. Binanın alt kısmı yıkılmış durumda.

  Valilik, polis yetkilileri halkı bölgeye gitmemeleri konusunda uyarıyor. Olay yeri güvenlik çemberi altına alınmış durumda.”
 2. Terör saldırısı da olabileceğinden şüphelenilen patlamayla ilgili polis henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
 3. Şiddetli patlama sebebiyle, çevredeki binaların camları kırıldı. Sokak savaş alanına döndü.

  Kaynak. Reuters,
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 250 gösterim
 • Toplam Direkt: 377 gösterim
 • Viral Puan: 2,52